Zasklievanie balkónov - Reflexion

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Zasklievanie balkónov

 


ZASKLIEVANIE BALKÓNOV
je vhodné pre získanie dodatočného (odkladacieho) priestoru, zníženie hluku, prašnosti, prievanu, a  prinesie Vám aj energetickú úsporu. Zasklením balkóna sa Vám teplota vzduchu v jeho priestore zvýši o cca 7 - 12 °C oproti vonkajšej teplote.

Ponúkame Vám SLOVENSKÝ CERTIFIKOVANÝ rámový a bezrámový systém zasklenia balkóna.

 
 
 
 


RÁMOVÝ SYSTÉM ZASKLIEVANIA BALKÓNOV

Zasklenie tvoria posuvné krídla, ktoré sa skladajú z rámu a výplne - skla (hrúbka 4mm). Rámy sú vyrobezé z hliníka, medzi sebou sú tesnené mohérovým tesnením. Toto tesnenie je po celom obvode rámu, tesní zasklenú časť a zabraňuje nežiadúcemu buchaniu rámov pri nárazovom vetre. Rámy sa pohybujú po hlinikovej koľajnici pomocou kolieska, ktoré tvorí nerezové ložisko s plastovou bandážou. Koľajnica má v spodnej časti otvory na odtok vody. Po celom obvode skiel je silikonové tesnenie. Zasklenie je možné uzavrieť jednoduchou úchytkou, alebo aj uzamknuť zámkovým mechanizmom.
Na rámový systém zasklievania je poskytnutá záruka 5 rokov.

 
 
 


STRIEŠKA

Najčastejšie používaný a žiadaný doplnok k zasklievaciemu systému. Montuje sa nad hornú vodiacu koľajnicu. Zabraňuje priamemu dopadu dažďa na sklá, poprípade stekaniu zo stropného panela do vnútra balkóna.

 
 
 
 
 


BEZRÁMOVÝ SYSTÉM ZASKLIEVANIA BALKÓNOV

Pri tomto systéme sa používa 6 mm bezpečnostné sklo, hlinikový rám (horizontálny), posuvné ložiská, tesniace silikónové lišty (vertikálne).

 
 
 


PLASTOVÝ OBKLAD

Neodmysliteľným doplnkom pri zasklení balkóna je obloženie zábradlia plastovým obkladom. Plastový obklad realizujeme z vonkajšej, prípadne aj z vnútornej strany až do 13 poschodia.

 
 
 
 
 


FOTOGALÉRIA

 
 
 
 
 
 


TECHNICKÝ NÁKRES POSUVU RÁMOV

 
 
 
 
 
 
 


Pozor na nelegálne kópie zasklievacieho systému
- žiadajte slovenský certifikát !!!

 
 
 
 
 


ZAMERANIE A PORADENSTVO - Z D A R M A
Záručný a pozáručný servis.

Výrazné zľavy pre bytové spoločenstvá.
MONTÁŽ CELOROČNE !

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky